Држач за седиште за автомобил за Таблет до 10" со можност за ротирање

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Држач за седиште за автомобил

  • Бренд: Various
  • Краток опис: Држач за седиште за автомобил за Таблет до 10" со можност за рот
  • Шифра: 14453
    Лагер:
  • Редовна Цена: 800 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 800 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 800 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Genius GS-701

Genius GS-701

Genius GS-701, Brown+Orange, 7" Sleeve for Tablet PC..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

BRATECK PAD-A

BRATECK PAD-A

BRATECK PAD-A, Universal Headrest Backseat in the car holder for iPad1/2/3/4 & most tablets, Attach ..

799 Ден.

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, ..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

Hama 00093792 Holder Set for T

Hama 00093792 Holder Set for T

Hama 00093792 Holder Set for Tablet PC, universal, Car Holder, Positioning: Horizontal...

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

ASUS S510UN-BQ121 - Intel Core

ASUS S510UN-BQ121 - Intel Core

ASUS S510UN-BQ121 - Intel Core i7-8550 ULV (6MB, up to 4.0GHz) , nVidia GeForce MX150 2GB DDR3, 8GB ..

Редовна Цена 48,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

45,999 Ден.

Belkin 15.6

Belkin 15.6" Sleeve

Belkin 15.6" Sleeve, laptop case neoprene black/sft grat F8N167eaKSG..

Редовна Цена 1,190 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,190 Ден.

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP, Cooler for NotePal E1..

Редовна Цена 1,150 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,150 Ден.

Asus Trans Cover for ME173X Bl

Asus Trans Cover for ME173X Bl

Asus Trans Cover for ME173X Blue, PAD-12 TRANSCOVER BL//7/10, 90XB00GP-BSL0J0..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Asus N580VD-FY588

Asus N580VD-FY588

Asus N580VD-FY588, Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot F..

Редовна Цена 53,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

47,999 Ден.

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD, Windows 10 64bit , Intel Core M-5Y71 Broadwell (up to 2.9 GHz, 4M C..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

Belkin Cover Bi-Fold Blacktop

Belkin Cover Bi-Fold Blacktop

Belkin Cover Bi-Fold Blacktop for apple iPad mini-Black F7N036vfC00..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

USB Power Adapter

USB Power Adapter

USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB Cable included, Bulk PVC Packed..

299 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON

LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON

LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON GRAY - Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 GHz), Nvidia Ge..

Редовна Цена 42,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

36,999 Ден.

ASUS SLIM LGE CARRY_BAG 16INCH

ASUS SLIM LGE CARRY_BAG 16INCH

ASUS SLIM LGE CARRY_BAG 16INCH/BK, Black, P/N: 90-XB0U00BA00010-..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за таблети, Држачи