Бренд: Various
Краток опис: Држач за седиште за автомобил за Таблет до 10" со можност за рот
Достапност:
Шифра: 14453
Прегледи: 31
Редовна Цена:
800 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 800 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Држач за седиште за автомобил за Таблет до 10" со можност за ротирање

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.