Бренд: Grundig
Краток опис: Grundig Battery AA/LR6 1,5V (4pcs) Alkaline 2100mAh
Достапност:
Шифра: 14371
Прегледи: 211

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Grundig Battery AA/LR6 1,5V (4pcs) Alkaline 2100mAh
Можеби ќе Ве интересира