Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon D3500 D-SLR Black SET (18-55mm VR) + торба + SDHC 16GB, 24
Достапност:
Шифра: 12353
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1644

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon D3500 D-SLR Black SET (18-55mm VR) + торба + SDHC 16GB, 24,2 Megapixels, Image sensor DX 23.5 mm x 15.6 mm CMOS sensor, GPS, FULL HD 1920x1080 / 60 fps, ISO 100 to 25600 ; auto ISO sensitivity control available, Monitor Size 3.0 in. diagonal, Shooting Speed at Full Resolution 5 frames/sec, Wi-Fi Functionality Eye-Fi Compatible, Type C mini-pin HDMI connector, EN-EL14a Rechargeable Li-ion Battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира