Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom CR-MICRO External Card Reader, Interface: USB 2.0, Suppo
Достапност:
Шифра: 12292
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom CR-MICRO External Card Reader, Interface: USB 2.0, Supported memory cards : M2, Micro SD & Trans flash, Micro size, No external power required, Plug & Play
Напреден Филтер
Бренд Modecom
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019