Бренд: SONY
Краток опис: SONY HDRCX450B.CEN, FullHD camcorder with flash, black color, Wi
Достапност:
Шифра: 12261
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY HDRCX450B.CEN, FullHD camcorder with flash, black color, WiFi, optical zoom: 30 x, digital zoom: 350 x, combined zoom: 60 x, aperture: f/1.8-4.0, effective pixels: 2.29 Mpx, optical stabilizer, autofocus, manual focus, minimum illumination: 3 lx, face detection, LCD size: 3 ", screen resolutoin: 460800 px, int. microphone, video recording speed up to: 30 fps, video resolution: upt to1920x1080 px, AV interface (PAL/NTSC), HDMI, USB 2.0
Напреден Филтер
Бренд SONY
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela