Бренд: Metrologic
Краток опис: Metrologic Bar Code Honeywell Xenon 1902, USB
Достапност:
Шифра: 12128
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 192

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metrologic Bar Code Honeywell Xenon 1902, USB
Можеби ќе Ве интересира