Бренд: Asus
Краток опис: ASUS USB 2.0 External Slim 6X Blu-ray Combo Burner Drive, SBW-06
Достапност:
Шифра: 10631
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS USB 2.0 External Slim 6X Blu-ray Combo Burner Drive, SBW-06D2X-U/BLK/G/AS
Напреден Филтер
Приклучок USB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones