Modecom RENO Laptop Bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Number of inner pockets 1, Number of inner compartments 1, Number of outer pockets 4, Shoulder strap Yes, Waterproof outer fabric Yes, Internal dimensions 43 x 33 x 6 cm, External dimensions 45 x 35 x 8 cm, TOR-MC-RENO-GRE

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Modecom RENO Laptop Bag 15

  • Бренд: Modecom
  • Краток опис: Modecom RENO Laptop Bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Num
  • Шифра: 10590
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS FX504GE-E4070 - Intel Cor

ASUS FX504GE-E4070 - Intel Cor

ASUS FX504GE-E4070 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 16GB DDR4 2666..

Редовна Цена 67,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

61,999 Ден.

ASUS UX433FN-A5086T - Intel® C

ASUS UX433FN-A5086T - Intel® C

ASUS UX433FN-A5086T - Intel® Core™ i7-8565U (1.8GHz up to 4.1GHz, 4 cores, 8M Cache, 15w), 8GB RAM (..

Редовна Цена 61,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

55,999 Ден.

ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN

ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN

ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN 1/BR, Brown for ASUS TF101/SL101/TF201/TF300, P/N: 90-XB2UOKSL00050-..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 16GB DDR4 ..

Редовна Цена 63,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

58,999 Ден.

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9350, for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: water resistant p..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Noteship Notebook Sleeve Model

Noteship Notebook Sleeve Model

Noteship Notebook Sleeve Model No: 0855, for 15.6" Notebook, Color: Black..

Редовна Цена 599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Pentium® Quad-Core N4200 Processor (2M Cache,..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Hama 101216

Hama 101216 "Tortuga" Notebook

Hama 101216 "Tortuga" Notebook Bag, for display sizes up to 40 cm (15.6"), Color: Black, Material: P..

Редовна Цена 599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

Modecom GREENWITCH Laptop bag

Modecom GREENWITCH Laptop bag

Modecom GREENWITCH Laptop bag 15,6", Color; PURPLE, Nice design, Main laptop compartment, Front pock..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM WHITE

LENOVO IdeaPad 330-15IGM WHITE

LENOVO IdeaPad 330-15IGM WHITE - Intel® Dual Core N4000 (4M Cache, up to 2.6 GHz), Intel HD graphic..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (B

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (B

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (BLUE ) - Intel® Pentium® Quad-Core N4200 Processor (2M Cache, 1.1GHz up..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Belkin Protective Cover for SA

Belkin Protective Cover for SA

Belkin Protective Cover for SAMSUNG GALAXY TAB 7, White, F8N579cwCLR..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Dell Inspiron 3576

Dell Inspiron 3576

Dell Inspiron 3576, Black, Intel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

22,999 Ден.

CPL LB1531 Laptop Bag 15

CPL LB1531 Laptop Bag 15

CPL LB1531 Laptop Bag 15,6" ADRENALINE, shoulder strap, waterproof, Blue/white..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ташни