Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom RENO Laptop Bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Num
Достапност:
Шифра: 10590
Прегледи: 188

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom RENO Laptop Bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Number of inner pockets 1, Number of inner compartments 1, Number of outer pockets 4, Shoulder strap Yes, Waterproof outer fabric Yes, Internal dimensions 43 x 33 x 6 cm, External dimensions 45 x 35 x 8 cm, TOR-MC-RENO-GRE
Напреден Филтер
Бренд Modecom

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира