Бренд: Logic
Краток опис: LOGIC COOLGRAY Laptop Bag 15,6", Color: Gray, Material: Terylene
Достапност:
Шифра: 10586
Прегледи: 422

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LOGIC COOLGRAY Laptop Bag 15,6", Color: Gray, Material: Terylene, Laptop bag is equipped with rear strap for attaching to travel bag and front pocket with zip for accessories., Dimensions 40 cm x 29 cm x 6 cm, TOR-LC-COOLGRAY-15,6
Напреден Филтер
Бренд Logic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира