Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 15,6", Color: Blue Material: Nylon,
Достапност:
Шифра: 10583
Прегледи: 33
Редовна Цена:
1,499 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,499 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 15,6", Color: Blue Material: Nylon, Number of inner pockets 4, Number of inner compartments 2, Number of outer pockets 2, Shoulder strap Yes, Waterproof outer fabric Yes, Internal dimensions 39,5 x 29,5 x 7 cm, External dimensions 40 x 30 x 7,5 cm, TOR-MC-CHARLOTTE-15-BLU
Напреден Филтер
Бренд Modecom

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.