DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Grey for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: High density 300D polyester

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

DICALLO Notebook BackPack Mode

  • Бренд: DICALLO
  • Краток опис: DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Grey for 15.6" Noteb
  • Шифра: 10569
    Гаранција: 90 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ташни