Бренд: DICALLO
Краток опис: DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9246B for 15.6" Notebook,
Достапност:
Шифра: 10568
Гаранција (дена): 90
Прегледи: 698

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9246B for 15.6" Notebook, Color: Black, Material: High density 300D polyester
Напреден Филтер
Бренд DICALLO
Можеби ќе Ве интересира