Noteship Notebook Sleeve Model No: 0894 for 14" Notebook, Color: Black

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Noteship Notebook Sleeve Model

  • Бренд: DICALLO
  • Краток опис: Noteship Notebook Sleeve Model No: 0894 for 14" Notebook, Color:
  • Шифра: 10566
    Гаранција: 90 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 449 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 449 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 449 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Core™ i7-8550U (8MB Cache up t..

Редовна Цена 51,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

47,999 Ден.

Hewlett Packard Notebook Adapt

Hewlett Packard Notebook Adapt

Hewlett Packard Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 7.4 x 5.0 black with pin inside with..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel® Core™ i5-7200U Processo..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,999 Ден.

ASUS Carry Bag Black 16

ASUS Carry Bag Black 16"

ASUS Carry Bag Black 16", MIDAS_CARRY BAG/16 INCH/BK//3 IN 1, 90XB00F0-BBA000..

Редовна Цена 3,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,699 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - ntel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz), NVIDIA..

23,999 Ден.

CoolerMaster R9-NBC-XLITL-GP C

CoolerMaster R9-NBC-XLITL-GP C

CoolerMaster R9-NBC-XLITL-GP Cooler for NotePal X-Lite LED light..

999 Ден.

ASUS X540LA-DM1052 ( Chocolate

ASUS X540LA-DM1052 ( Chocolate

ASUS X540LA-DM1052 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-5005U Processor, 2.0GHz (3M Cache), 4GB DDR..

Редовна Цена 18,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,499 Ден.

Choiix C-HS01-KE U Cool Laptop

Choiix C-HS01-KE U Cool Laptop

Choiix C-HS01-KE U Cool Laptop Pad < 15" NB..

Редовна Цена 1,390 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,390 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Grey for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: High den..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ASUS Republic of Gamers Shuttl

ASUS Republic of Gamers Shuttl

ASUS Republic of Gamers Shuttle Backpack 17 inch G-Series Notebooks, ASUS ROG_SHUTTLE 2 BACKPACK 17 ..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,899 Ден.

Belkin CASE

Belkin CASE

Belkin CASE,SLEEVE,NETBOOK,NEOPRENE.10",CHOC/BR F8N140ea086..

Редовна Цена 990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

990 Ден.

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-71WQ - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA ..

Редовна Цена 65,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

59,999 Ден.

CoolerMaster Adapter Master Wa

CoolerMaster Adapter Master Wa

CoolerMaster Adapter Master Watt 90 NB A/EU Cable, MPX-0901-M19YB-EU..

2,299 Ден.

ASUS TUF FX705GD-EW105 - Intel

ASUS TUF FX705GD-EW105 - Intel

ASUS TUF FX705GD-EW105 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 2..

Редовна Цена 62,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

57,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ташни