JOYA Notebook Sleeve Model No: LLS212-B for 15.6" Notebook, Color: Blue, one more back pocket

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

JOYA Notebook Sleeve Model No:

  • Бренд: DICALLO
  • Краток опис: JOYA Notebook Sleeve Model No: LLS212-B for 15.6" Notebook, Colo
  • Шифра: 10563
    Гаранција: 90 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 549 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 549 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 549 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

CoolerMaster R9-NBC-BWCA-GP

CoolerMaster R9-NBC-BWCA-GP

CoolerMaster R9-NBC-BWCA-GP, Cooler for NotePal Infinite Black..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

LOGIC BASE Laptop Bag 15

LOGIC BASE Laptop Bag 15

LOGIC BASE Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: Nylon600D, Laptop bag is equipped with rear str..

Редовна Цена 579 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

579 Ден.

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dua

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dua

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dual-Core N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), Intel HD gra..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,499 Ден.

Genius GB-1503 Backpack for 12

Genius GB-1503 Backpack for 12

Genius GB-1503 Backpack for 12" to 15.6" NB, Gray with blue line, Reinforced laptop compartment, pad..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

POV Notebook Accessories Kit -

POV Notebook Accessories Kit -

POV Notebook Accessories Kit - existing out of: 480K webcam - USB HUB - USB cable - earphone / micro..

Редовна Цена 1,690 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,690 Ден.

DeepCool WIND PAL White Notebo

DeepCool WIND PAL White Notebo

DeepCool WIND PAL White Notebook Cooler, for 15.6 inch (MAX) Notebook Cooling, Metal mesh panel, Dua..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 16GB DDR4 ..

Редовна Цена 63,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

58,999 Ден.

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD, Windows 10 64bit , Intel Core M-5Y71 Broadwell (up to 2.9 GHz, 4M C..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

Choiix C-MB02-C1 12

Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Er

Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Ergonomic Metal Sle..

Редовна Цена 1,890 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,890 Ден.

ACER Aspire 5 A515-51G-52G4 -

ACER Aspire 5 A515-51G-52G4 -

ACER Aspire 5 A515-51G-52G4 - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeFor..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS095 TOUCHSMART ( BLACK ) - Intel Core i5-7200U(2.5GHz, up to 3.1Ghz/3..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

25,999 Ден.

Modecom Mark Laptop Bag 15

Modecom Mark Laptop Bag 15

Modecom Mark Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: Nylon, 1 main laptop compartment with zipper ..

699 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Grey for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: High den..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Acer ES1-531-C3JP - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3JP - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3JP - Intel QUAD Core Processor N3150 (2M Cache, up to 2.08 GHz), Intel HD Graphics VG..

Редовна Цена 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,799 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ташни