Modecom Torino Laptop bag 15,6", Color; Blue, High quality material (nylon), Original, attractive design, Separate compartment for laptop, Additional pocket for documents, Compartments for accessories, Bag external dimension: 28 x 38 x 6 cm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Modecom Torino Laptop bag 15

  • Бренд: Modecom
  • Краток опис: Modecom Torino Laptop bag 15,6", Color; Blue, High quality mate
  • Шифра: 10532
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    749 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 749 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

DELL Inspiron 3576 (Midnight B

DELL Inspiron 3576 (Midnight B

DELL Inspiron 3576 (Midnight Blue), Intel Core i5-8250U (up to 3.40GHz, 6MB), 8GB 2400MHz DDR4, 1TB..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

DELL Notebook Adapter 65W/90W

DELL Notebook Adapter 65W/90W

DELL Notebook Adapter 65W/90W, 19.5V, 4.62A, PIN Size: 7.4 x 5.0 black with pin inside with Notebook..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Grey for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: High den..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Sweex Tablet Folio Case 9

Sweex Tablet Folio Case 9

Sweex Tablet Folio Case 9,7" SA342..

799 Ден.

Универзален Полнач Energy Sist

Универзален Полнач Energy Sist

Универзален Полнач Energy Sistem K120 Розево со можност за USB..

Редовна Цена 390 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

390 Ден.

Asus Trans Cover for ME173X Bl

Asus Trans Cover for ME173X Bl

Asus Trans Cover for ME173X Black, PAD-12 TRANSCOVER BK//7/10, 90XB00GP-BSL0H0..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 ( BLACK ), - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz),Intel® HD Gra..

32,999 Ден.

LOGIC Laptop BAG

LOGIC Laptop BAG

LOGIC Laptop BAG, Color: Black, Notebook size: 15,6", Material: Nylon, Dimension: 39 cm x 32 cm x 4,..

499 Ден.

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

Lenovo IdeaTab A10-70 (A7600+3

Lenovo IdeaTab A10-70 (A7600+3

Lenovo IdeaTab A10-70 (A7600+3G), Black/Midnight Blue, 16GB, 3G+WiFi Tablet, 10.1", IPS LED capaciti..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,590 Ден.

X5TECH 7

X5TECH 7" TABLET COVER with in

X5TECH 7" TABLET COVER with integrated keyboard, Color PINK, with MICRO USB connection and MICRO TO ..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

ASUS X540NV-GQ051 - Intel Quad

ASUS X540NV-GQ051 - Intel Quad

ASUS X540NV-GQ051 - Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (2M Cache, up to 2.5 GHz), 4GB DDR3 1600..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

Ucom USB Number Pad 2302- Blac

Ucom USB Number Pad 2302- Blac

Ucom USB Number Pad 2302- Black and Silver..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Belkin CASE

Belkin CASE

Belkin CASE,SLEEVE,LAPTOP,NPRN,15,6" ,WS,PXLTD,J F8N208eaBR..

Редовна Цена 1,790 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,790 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ташни