Бренд: SONY
Краток опис: SONY DMW47SS, 1x DVD-RW 4.7GB, Slim case
Достапност:
Шифра: 10487
Прегледи: 325

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DMW47SS, 1x DVD-RW 4.7GB, Slim case
Напреден Филтер
Бренд SONY
Можеби ќе Ве интересира