Дознајте први за сите новости!

SONY 10DPR47SP
SONY 10DPR47SP

SONY 10DPR47SP


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 250 Ден.
Бренд: SONY
Гаранција (Дена): 0
Шифра: 10483
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SONY 10DPR47SP, 10x DVD+R 4.7GB Spindle (120min)
Напреден Филтер
Бренд SONY
Платежни картички