Дознајте први за сите новости!

SONY 10CDQ80SP
SONY 10CDQ80SP

SONY 10CDQ80SP


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 220 Ден.
Бренд: SONY
Гаранција (Дена): 0
Шифра: 10481
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SONY 10CDQ80SP, 10x CDR 700MB Spindle
Напреден Филтер
Бренд SONY
Платежни картички