Бренд: SONY
Краток опис: SONY 10CDQ80SP, 10x CDR 700MB Spindle
Достапност:
Шифра: 10481
Прегледи: 75
Редовна Цена:
220 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 220 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY 10CDQ80SP, 10x CDR 700MB Spindle
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира