Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00044220 Universal II Travel Adapter Plug Set, 4 pieces, Pl
Достапност:
Шифра: 10388
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 306

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00044220 Universal II Travel Adapter Plug Set, 4 pieces, Plug for Southern Europe: France, Greece, Italy, Portugal, Turkey, etc, Travel adapter plug: Africa, Burma, Sri Lanka, China, Turkey, US plug: America, the Caribbean, East Asia (Singapore, Thailand, Japan, etc, GB plug: England, Scotland, Hong Kong.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019