Бренд: DICALLO
Краток опис: DICALLO Notebook Bag Model No: LLM7942 for 15.6" Notebook, Black
Достапност:
Шифра: 10351
Гаранција (дена): 90
Прегледи: 76
Редовна Цена:
699 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 699 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DICALLO Notebook Bag Model No: LLM7942 for 15.6" Notebook, Black, 600D
Напреден Филтер
Бренд DICALLO
Додаток Торби и Ранци

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.