Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in, Speed: 8x,
Достапност:
Шифра: 10312
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in, Speed: 8x, Connection: USB, Lightscribe: YES, Retail Kit, Color: Silver, Software: Nero/TruDirect™
Напреден Филтер
Боја Сива
Приклучок USB
Тип External DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA