Бренд: Grundig
Краток опис: Grundig Universal USB charger, 5pcs, for ALL mobile phones, mode
Достапност:
Шифра: 10282
Прегледи: 224

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Grundig Universal USB charger, 5pcs, for ALL mobile phones, model 50954

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира