Grundig Universal USB charger, 5pcs, for ALL mobile phones, model 50954

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Grundig Universal USB charger

  • Бренд: Grundig
  • Краток опис: Grundig Universal USB charger, 5pcs, for ALL mobile phones, mode
  • Шифра: 10282
    Лагер:
  • Редовна Цена: 299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Дополнителна опрема за мобилни телефони, Адаптери