Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Dynamo flashlight DL 1500, 3 LEDs, switching between LED
Достапност:
Шифра: 10273
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Dynamo flashlight DL 1500, 3 LEDs, switching between LEDs, 1 minute of winding gives 15 minutes use, opportunity to charge Nokia 6V phones
Напреден Филтер
Бренд Olympia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019