Genius Notebook stand 200, one big central fan, up to 19", Black

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Genius Notebook stand 200

  • Бренд: Genius
  • Краток опис: Genius Notebook stand 200, one big central fan, up to 19", Black
  • Шифра: 10271
    Лагер:
  • Редовна Цена: 799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ладилник (Cooler) со лежиште