Бренд: Asus
Краток опис: ASUS UT200 UT200 MOUSE/GLOSSY/BK/V2 USB Plag and Play Optical 1
Достапност:
Шифра: 10017
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 74
Редовна Цена:
429 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 429 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS UT200 UT200 MOUSE/GLOSSY/BK/V2 USB Plag and Play Optical 1.000DPI, Ambidextrous Build, 90-XB0L00MU00040-
Напреден Филтер
Бренд Asus
Опис Глувци - Mouse

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира