Бренд: ST
Краток опис: ST GT08 Black, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mo
Достапност:
Шифра: 44694
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 394
Редовна Цена: 2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST GT08 Black, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mobile phone function GSM 850/900/1800/1900 GPRS/EDGE, 1.54" LCD Touch Display 240X240 Resolution, Compatible with IOS/Android, 0.3Mpixels camera, FM Radio, Bluetooth, Receive SMS, calls, answering to calls, Receive Facebook, Twitter, Email notifications, Calendar, Integrated speaker and microphone, Vibration motor, Micro USB port, micro SD up to 8GB, CPU MTK6261D, 128MB ROM, 64MB RAM, Battery 3.7V/340mAh Li-ion
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира