Бренд: Gembird
Краток опис: Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle
Достапност:
Шифра: 35995
Прегледи: 137
Редовна Цена:
399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 399 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира