Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Computer Table XT-207 Beech color, W85*D65*H128
Достапност:
Шифра: 14361
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Computer Table XT-207 Beech color, W85*D65*H128
Можеби ќе Ве интересира