Бренд: ST
Краток опис: ST-0723 LED Сијалица - Samsung LED chip inside A65 E27 15W 650
Достапност:
Шифра: 47229
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-0723 LED Сијалица - Samsung LED chip inside A65 E27 15W 6500K 220-240V, Ладно Бела 6500K, up to 25000h
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones