Бренд: SONY
Краток опис: SONY CR1220BEA, Lithium battery 5pcs type CR1220, 3V
Достапност:
Шифра: 29837
Прегледи: 25
Редовна Цена:
59 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 59 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CR1220BEA, Lithium battery 5pcs type CR1220, 3V
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.