Дознајте први за сите новости!

Philips LR6E2B/10
Philips LR6E2B/10

Philips LR6E2B/10


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 69 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 29753
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips LR6E2B/10, 2x AA ultra alkaline batteries, blister
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички