Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Xbox One X 1TB + Fallout 76, Custom CPU: 2.3 GHz, RAM
Достапност:
Шифра: 20292
Прегледи: 141

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Microsoft Xbox One X 1TB + Fallout 76, Custom CPU: 2.3 GHz, RAM 12GB , GPU Teraflop 6, True 4K Gaming, Console, Controller, Conectors: HDMI, USB, IR Out, S/PDIF, Ethernet, Bluetooth, WiFi, USB port x 3, Charger, User Manual, White

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира