Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 Slim Console + GRAN TURISMO + 1 x DualShock
Достапност:
Шифра: 20290
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 554

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Sony PlayStation 4 Slim Console + GRAN TURISMO + 1 x DualShock 4 Wireless Controller, 500GB HDD Color: Jet Black, CPU: Low power x86-64 AMD "Jaguar", 8 cores, GPU: 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon™ based graphics, Memory: GDDR5 8GB, USB Ports 3.1 x 2, AUX x 1, Ethernet, WI-FI: IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth® v4.0, Interface: HDMI x 1, External dimensions: 265x39x288 mm
Можеби ќе Ве интересира