Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Xbox One S 1TB, CPU 8 cores x86-64 AMD “Jaguar”, RAM 8
Достапност:
Шифра: 20288
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 913

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Microsoft Xbox One S 1TB, CPU 8 cores x86-64 AMD “Jaguar”, RAM 8GB , Graphics 1.84 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine, Console, Controller, Conectors: HDMI, USB, IR Out, S/PDIF, Ethernet, Bluetooth, WiFi, USB port x 3, Charger, User Manual, White
Можеби ќе Ве интересира