Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 Slim Console + Uncharted 4/The Last of Us/Rat
Достапност:
Шифра: 20261
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2852

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Sony PlayStation 4 Slim Console + Uncharted 4/The Last of Us/Ratchet&Clank + 1 x DualShock 4 Wireless Controler, 1TB HDD, Color: Jet Black, CPU: x86-64 AMD “Jaguar” 1.6GHz, 8 cores GPU: 1.84 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine, Memory: GDDR5 8GB, USB Ports 3.1 x 2, AUX x 1, Ethernet, WI-FI: IEEE 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth® v4.0, Interface: HDMI 1.4 x 1, External dimensions: 265x39x288 mm
Можеби ќе Ве интересира