Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 DualShock Wireless Controller Black V2, Ports
Достапност:
Шифра: 20249
Прегледи: 1417

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Sony PlayStation 4 DualShock Wireless Controller Black V2, Ports: USB port (Micro B), Extension port, Stereo HeadSet jack
Напреден Филтер
Бренд Sony
Можеби ќе Ве интересира