Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 Pro Console 4K Resolution + 1 x DualShock 4 W
Достапност:
Шифра: 20248
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 468

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Sony PlayStation 4 Pro Console 4K Resolution + 1 x DualShock 4 Wireless Controler, 1TB HDD, Color: Jet Black, CPU: x86-64 AMD “Jaguar” 2.1GHz, 8 cores GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine, Memory: GDDR5 8GB (+1GB DDR3 RAM for OS), USB Ports x 3, Ethernet, WI-FI: IEEE 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth® 4.0, Interface: HDMI 2.0 x 1, optical audio port, External dimensions: 295x55x327 mm
Напреден Филтер
Бренд Sony

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира