Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Dual Game Pad TP-U556, 2pcs Game Pads, Dual Shock Vibrati
Достапност:
Шифра: 20221
Прегледи: 518

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Dual Game Pad TP-U556, 2pcs Game Pads, Dual Shock Vibration, USB port, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual vibration, The appearance is the same as Sony Playstation 2 original gamepad, Cable length: 1.5 meters, Color: Black, Blister package

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира