Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 0012153 Talking Duck toy, repeats every word with funny voi
Достапност:
Шифра: 20218
Прегледи: 220

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 0012153 Talking Duck toy, repeats every word with funny voice

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира