Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Game Pad XP-U519, USB port, 8 way directional buttons + 1
Достапност:
Шифра: 20152
Прегледи: 461

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Game Pad XP-U519, USB port, 8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters, Color: Black, Blister package

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира