Бренд: ST
Краток опис: Прав ќунец, боја Црна, должина 0.25м, Дијаметар: f120mm
Достапност:
Шифра: 64840
Прегледи: 129
Редовна Цена: 129 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

119 Ден.
24x КЛУБ РАТА 129 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Прав ќунец, боја Црна, должина 0.25м, Дијаметар: f120mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира