Бренд: ST
Краток опис: Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Црна, должина 1м
Достапност:
Шифра: 64837
Прегледи: 207
Редовна Цена: 1,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,099 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира