Бренд: ST
Краток опис: ST Воздушен разладувач - Air Cooler AC168B, Моќност 80W, Капацит
Достапност:
Шифра: 71723
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 6217

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST Воздушен разладувач - Air Cooler AC168B, Моќност 80W, Капацитет 4 литри, 3 брзини, Проток на воздух, 270 m3/hSwing функција, 2 вклучени патрони, Димензии 300x280x590 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019