Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Air Purifier 2H, SMART прочистувач за воздух, Ласерски
Достапност:
Шифра: 73021
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi Air Purifier 2H, SMART прочистувач за воздух, Ласерски сензор за честички, Повзување со Mi Home App апликација преку Wifi конекција, Проток на воздук CADR3 – 260m³/h, 3 слојна филтрација, Предупредувања за промена на филтерот, Најдобри резултати на: – 18m² ~ 31m², Номинална моќност – 31W, Потрошувачка на енергија во мирување ≤ 2W, Тежина- 4.5Kg (со вклучен филтер), Трајност на филтер до 12 месеци, Димензии- 240mm × 240 mm × 520 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019