Бренд: Clean Air Optima
Краток опис: Clean Air Optima CA-509D, Интелигентен прочистувач на воздух со
Достапност:
Шифра: 73017
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Clean Air Optima CA-509D, Интелигентен прочистувач на воздух со ХЕПА филтер и јонизација, ЛЦД Дисплеј кој покажува ниво на ПМ2.5, квалитет на воздух, температура и влажност на воздухот, За соби до 90м2, Intelligent Particle Sensor автоматски цело време го мери квалитетот на воздухот и го прочистува кога треба, Двојна јонизација со OZON FREE стандард, CADR 363,6 m3 чист воздух на час, 5 степена филтрација со OFT филтер технологија (предфилтер, True HEPA филтер со нано силвер обложување, активен јаглен филтер, вентилатор и двојна јонизација), 99.97% ефективност на филтерот во прочистување на PM2.5, PM10, алергени, вируси, прав, полен, хемиски супстанции, миризби, чад од цигари, бактерии, мувла, гасови Индикатор за промена на филтер, Тајмер до 8 часа, Тивок мод на работа плус посебен режим при спиење, Заштита од деца, препорака за промена на филтер - после 2000 работни часа, Просечна потрошувачка 32W, Димензии 37.4x20.1x59.4 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019