Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Air Purifier PRO, паметен прочистувач за воздух, OLED
Достапност:
Шифра: 72747
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 355

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi Air Purifier PRO, паметен прочистувач за воздух, OLED дисплеј, Ласерски сензор за честички, Проток на воздук CADR3 – 500m³/h, 3 слојна филтрација, Најдобри резултати на: – 30m² ~ 60m², Тежина- 9.7 kg , Димензии- 26.00 x 26.00 x 73.50 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019