Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Air Purifier 2S, паметен прочистувач за воздух, OLED д
Достапност:
Шифра: 72746
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 446

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi Air Purifier 2S, паметен прочистувач за воздух, OLED дисплеј, Ласерски сензор за честички, Проток на воздук CADR3 – 310m³/h, 3 слојна филтрација, Најдобри резултати на: – 21m² ~ 37m², Номинална моќност – 29W, Потрошувачка на енергија во мирување ≤ 2W, Тежина- 4.5Kg (со вклучен филтер), Димензии- 240mm × 240 mm × 520 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019