Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LR 200, Прочистувач на воздух, бела боја, трослое
Достапност:
Шифра: 72196
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 787

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LR 200, Прочистувач на воздух, бела боја, трослоен систем на прочистување на воздухот - предфилтер + ХЕПА филтер + филтер активен јаглен, го чисти воздухот од ПМ2-10 честички, полен, прав, животински влакна и разни мириси, Дополнително прочистување на воздух со помош на јонизација, индикатор за замена на филтер, Осветлен ЛЦД дисплеј, за соби до 15м2, 3 нивоа, тајмер функција, автоматско исклучување, ултра тивка работа, 35W
Напреден Филтер
Бренд Beurer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019