Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP FZA51HFR, Заменски ХЕПА филтер за модели KC-A51R, KC-A50E
Достапност:
Шифра: 72165
Прегледи: 306

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP FZA51HFR, Заменски ХЕПА филтер за модели KC-A51R, KC-A50EU, трајност 10 години
Напреден Филтер
Бренд Sharp
Можеби ќе Ве интересира