Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP KCD60EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух на концентрац
Достапност:
Шифра: 72162
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 530

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP KCD60EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух на концентрација на прав и мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 И ПМ10 честички фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Индикатор за загаденост на воздух и ниво на вода, Целосно сензорски начина на работа со вградени сензори за прав, миризиби, температура и влажност, Погоден за соби до 48м2, Петослоен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + пред филтер + филтер за вода + филтер за миризиби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, овлажнување 660мл/ч, Резервоар за вода 3л, Филтрација на водата, Advance auto опција (помага за смог), Полен функција (помага за алергени), 10 години издржливост на ХЕПА филтер, филтер за миризби и филтер за вода, бучност 25дб, проток на воздух макс. 396м3/ч, авто рестарт функција, Auto Louver функција со која отворот за воздух автоматски се отвора кога прочистува автоматски се затвора кога прекинува, максимална потрошувачка 26W, димензии ВxШxД 637x420x242
Напреден Филтер
Бренд Sharp
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019